ALPAGU TANITIM PDF

Broşürü indirmek için simgeye tıklayın.

DÖNGÜDE KAL

En son teklifleri almak için bültenimize abone olun.

Hakkımızda

Alpagu Logistic, her türlü kargo yüklerinin denizyolu ile taşınması için müşterilerine chartering, brokering ve acentelik hizmetleri sunmaktadır.

Alpagu Logistic, denizyolu taşımacılığı ile birlikte liman hizmetleri alanında faaliyet göstermekte olup, limanlara gelen gemilerin yükleme ve boşaltma işlemlerini gerek sahil gerekse gemi vinçleriyle gerçekleştirebilmekte ve müşterilerine liman operasyon hizmetleri sunabilmektedir. Aynı zamanda Alpagu Logistic, yüklerin sevk araçlarına yüklenmesi ve araçlardan tahliyesi gibi liman hizmetlerini de sunarak müşteri memnuniyetini profesyonellik ve tecrübesi ile birlikte koşulsuz güvene dönüştürmüştür.

Uluslararası taşımacılık sektöründe ki tecrübemiz ile; büyüyen ve sürekli gelişen yapımızda, yenilikçi, dinamik, işine gönül vermiş, müşteri odaklı ve profesyonel bir kadroya sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Dünya genelinde güçlü acente ağımız sayesinde özel talep, problem saptama, süreci kolaylıkla yönetme konularında hızlı çözüm üretebiliyor, ülkeleri, limanları ve tüm dünya acentelerini gidip yerlerinde tanıyoruz. Böylece farklı ülkelerin prosedürlerine hâkim olup, eksiksiz mevzuatlarla konuya en uygun hizmeti sağlayabiliyoruz.


Fark yaratmak ve müşteri memnuniyetini maksimuma taşımak için; doğru iletişim kurmak, çözüm üretmek, kusursuz veriyor, kurumsal prensiplerimizden ödün vermeden ilerlettiğimiz büyüme ile taşımacılık sektöründe yolumuza güvenli adımlarla devam ediyoruz.


Türkiye’nin 2 ayrı şehrinde İzmir, Mersin, Alpagu olarak ve dünyanın dört bir yanında geniş acente ağımız ile “lojistikte akıllı çözümler (logistics with smart solutions)” demeye devam ediyoruz. Akip sistemi gibi temel kavramlara önem Taşımalarımızın başında; Mermer ve Doğal Tas grupları, granit malzemeler, makine, elektronik grubu, gıda, kimyasal/yanıcı yükler, tekstil ve otomotiv aksamları gelmektedir.

Ayrıca Orta Doğu , Uzak Doğu ve İsrail bölgesindeki ortalıklarımız ile sizlere değer katan hizmet sağlayabiliriz.

 

TOP
This site is registered on wpml.org as a development site.