DÖNGÜDE KAL

En son teklifleri almak için bültenimize abone olun.

Feeder Hizmeti

Alpagu Logistic Feeder Hizmeti Hakkında Bilgi

Feeder hizmeti en kısa tanımıyla ebat olarak büyük olan deniz gemilerinden küçük boyutta olan deniz gemisine ya da mavnalara mal teslimi yapılması olayı olarak açıklanabilir.

Feeder Hizmeti Nedir?

Feeder hizmetleri demek büyük olan deniz gemisinin mavya ya da küçük olan deniz gemilerine ya da bu olayın tam tersi yaşandığı zaman malların alımı ya da teslim edilmesi işlemi olarak tanımlanabilir. Büyük olan gemilerden direkt olarak servis yapılabilmesi çoğu zaman mümkün olmaz. Alpagu Logistic, yıllardır bu hizmeti en iyi şekilde sürdürmektedir. Deneyimli bir firma olmasının yanı sıra feeder hizmeti işlerini de her zaman özenli bir şekilde gerçekleştirir.

Alpagu Logistic Hakkında Bilgi

Alpagu Logistic, deniz taşımacılığı alanında yıllarca deneyimli bit şekilde hizmet vermektedir. Tecrübesi yaptığı her iş ya da hizmette görülür. Deniz ile ilgili her türlü faaliyet, feeder hizmetleri adı verilen faaliyetler, deniz üzerinden taşınması gereken kargo gibi yükleri taşınmasını sağlayan, limana gelmekte olan gemilerin boşaltmasını ve daha sonra yükleme işlemlerini gerçekleştiren bir firma olarak bilinmektedir.

Aracın tahliye edilmesi, yüklerin yüklenmesi ve daha sonra indirilmesi, gidecek yere ulaşması da yine Alpagu Logistic hizmetleri arasında yer alır. Yıllar geçtikçe yenilikçi hizmetler sunmaya devam etmiştir. Müşterilere ise hızlı bir şekilde ve güvenilir hizmeti sunmaya yıllardan beri devam etmektedir. Alpagu Logistic yalnızca denizyolu taşımacılığı değil demiryolu ya da karayolu gibi yerlerde de taşıma ve nakliyat işlemi gerçekleştirmektedir. Kıtalararasında da hizmet vermekte ve bu işlemleri kaliteli bir şekilde yerine getirmektedir.

Alpagu Logistic Feeder Hizmeti Hakkında Bilgi

Feeder kelime anlamı olarak oyun içerisinde olan karşı rakibe bilerek olmasa dahi rakip kendisinden güçlü ise sürekli bir şekilde savaş halinde olunup ölmek anlamını taşır. Feeder olan konteyner gemisi ise büyük olan konteyner gemisinin yanaşmasının mümkün olmadığı ya da yeterli sayıda yük olmadığı zaman liman arasında konteynerlerin transfer işlemini sağlayan gemiler olarak tanımlanabilir. Feeder işlemi deniz taşımacılığı arasında çok duyulan ve bilinen bir terim olarak bilinir. Bunun yanı sıra pek çok terim de yer almaktadır. Kısaltmalar ve bilinmesi gereken kelimelerin anlamı denizcilik alanında önem arz eden durumlar olarak bilinir. Alpagu Logistic de feeder hizmetini eksiksiz ve sorunsuz bir biçimde, bunun yanı sıra yıllardır gelen deneyimi ile birlikte kaliteli bir şekilde sürdüren bir firmadır.

TOP
This site is registered on wpml.org as a development site.